Pocket NC V2-50CHB/CHK

AÇIKLAMA

Pocket NC 5 Eksen Masaüstü CNC Freze V2-50, delrin, alüminyum veya daha yumuşak çelikleri en iyi şekilde kesmesine rağmen G5 titanyum sertliğine kadar malzemeleri kesebilir. V2-50, hava beslemesi gerektiren 50.000 RPM’lik bir iş miline sahiptir.* Hareket 5,0 inç/128,3 mm (Y), 4,55 inç/115,5 mm (X) ve 3,55 inç/90,1 mm’dir (Z). Makine standart G kodunu kabul eder.

NRR-2651 NSK İş Mili ile V2-50CHB’yi (bu orijinal V2-50’dir) veya NR-2551 NSK İş Mili ile V2-50CHK’yı seçme seçeneği mevcuttur. Farklılıklar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu makaleye bakın.

Pocket NC V2 makinesi ABD hükümeti tarafından kontrol edilmektedir ve yalnızca burada belirtilen nihai alıcı veya son kullanıcı(lar) tarafından kullanılmak üzere nihai varış ülkesine ihracat yapma yetkisine sahiptir. Bunlar, önceden izin verilmeden başka bir ülkeye veya yetkili nihai alıcı veya son kullanıcı(lar) dışındaki herhangi bir kişiye orijinal haliyle veya başka öğelere dahil edildikten sonra yeniden satılamaz, devredilemez veya başka bir şekilde elden çıkarılamaz. ABD hükümetinin onayını almak veya ABD yasaları ve düzenlemeleri tarafından yetkilendirilen başka bir şekilde.

* V2-50 iş milinin, 25 psi’de dakikada 1 galonluk hava sağlayabilen bir hava kompresörü gerektirdiğini unutmayın. Kompresör önerileri için lütfen SSS bölümümüze bakın .

Farklı makine modelleri arasında seçim yapma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? 

V2-10, daha geniş bir takımlama ve uygulama yelpazesiyle kullanılabilmesi açısından daha çok yönlü bir makinedir; dolayısıyla 5 eksenli eğitim vermek veya genel prototip oluşturmayı düşünüyorsanız V2-10 daha uygulanabilir olabilir. Makinenin işe alım veya gösteriler için taşınabilir olması gerekiyorsa, hava gerekmediği için V2-10 daha iyi olabilir.

V2-50 CHK seçeneğinin piyasaya sürülmesiyle takım tutuş gücü ve takım çapı sorunları çözülerek bunu V2-10 ve V2-50 arasında ideal bir geçiş haline getiriyor.

Hangi Pocket NC modelinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağından emin değilseniz lütfen bize ulaşın .

Satın alma şunları içerir (dikkate alınması gereken daha fazla aksesuar burada bulunabilir ):

  • Pocket NC V2-50 5 Eksen Masaüstü CNC Freze

  • CHB 1/8 inç Penset veya CHK 1/8 inç Pens

  • Datron Tek Kanallı Parmak Freze, 3mm çap, 1/8″ sap

  • Cep NC mengene, donanım ve B tablasına mengene adaptörü

  • 2″ balmumu küpü

  • USB kablosu

  • Güç kablosu

  • Hava regülatörü, bağlantı parçaları, hava temizleme kiti

  • Pocket NC Sınırlı Garantisi

V2-10 , siparişin alınmasından 1 hafta sonra kargoya verilecektir.

Siparişinizi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderim tarihinizi onaylayacağız.