Pocket NC V2-10

AÇIKLAMA

Pocket NC 5 Eksen Masaüstü CNC Freze V2-10, delrin, alüminyum veya daha yumuşak çelikleri en iyi şekilde kesmesine rağmen G5 titanyum sertliğine kadar malzemeleri kesebilir. Hareket mesafesi 5,0 inç/128,3 mm (Y), 4,55 inç/115,5 mm (X) ve 3,55 inç/90,1 mm’dir (Z). Makine standart G kodunu kabul eder.

Pocket NC V2 makinesi ABD hükümeti tarafından kontrol edilmektedir ve yalnızca burada belirtilen nihai alıcı veya son kullanıcı(lar) tarafından kullanılmak üzere nihai varış ülkesine ihracat yapma yetkisine sahiptir. Bunlar, önceden izin verilmeden başka bir ülkeye veya yetkili nihai alıcı veya son kullanıcı(lar) dışındaki herhangi bir kişiye orijinal haliyle veya başka öğelere dahil edildikten sonra yeniden satılamaz, devredilemez veya başka bir şekilde elden çıkarılamaz. ABD hükümetinin onayını almak veya ABD yasaları ve düzenlemeleri tarafından yetkilendirilen başka bir şekilde.

V2-50, küçük takımların sıklıkla çalıştırılacağı veya ağırlıklı olarak daha sert metallerin (SS 303 veya daha sert) kesildiği daha niş uygulamalar için daha iyidir. Örneğin, 316 paslanmaz çelikten küçük, karmaşık tıbbi cihaz prototipleri yapmak istiyorsanız V2-50, V2-10’dan daha uygun bir makine olacaktır.

V2-10, daha geniş bir takımlama ve uygulama yelpazesiyle kullanılabilmesi açısından daha çok yönlü bir makinedir; dolayısıyla 5 eksenli eğitim vermek veya genel prototip oluşturmayı düşünüyorsanız V2-10 daha uygulanabilir olabilir. Makinenin işe alım veya gösteriler için taşınabilir olması gerekiyorsa, hava gerekmediği için V2-10 daha iyi olabilir.

V2-50 CHK seçeneğinin piyasaya sürülmesiyle takım tutuş gücü ve takım çapı sorunları çözülerek bunu V2-10 ve V2-50 arasında ideal bir geçiş haline getiriyor.

Hangi Pocket NC modelinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağından emin değilseniz lütfen bize ulaşın .

Satın alma şunları içerir (dikkate alınması gereken daha fazla aksesuar burada bulunabilir ):

  • Cep NC Freze V2-10

  • Bir adet uzatılmış erişimli takım tutucu

  • 1/8 inç ER11 pens

  • Datron Tek Kanallı Parmak Freze, 3mm çap, 1/8″ sap

  • Kesimden önce parçaları simüle etmek için Cep NC Simülatörünün kullanılması

  • B tablasına cep NC mengene, donanım ve mengene adaptörü

  • 2″ balmumu küpü

  • USB kablosu

  • Güç kablosu

  • Pocket NC Sınırlı Garantisi

Not CAM yazılımı dahil değildir. Desteklenen gönderiler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

V2-10 , siparişin alınmasından 1 hafta sonra kargoya verilecektir.

Siparişinizi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderim tarihinizi onaylayacağız.